Гарантія - 24 міс.
Комплектація
Минулий час вимірюється з точністю до 1/100 секунди. Межі вимірювання досягають 1 години. Видаючи звуковий сигнал у встановлений час, будильник нагадує про події, які повторюються кожен день. Крім того, настроюється звуковий сигнал попереджає вас про закінчення кожного повного години. Після налаштування автоматичний календар завжди відображає точну дату.

Надійність -Міцний корпус. Циферблат покритий високоміцним мінеральним склом. Кварцовий механізм надійно захищений кришкою з гвинтовим фіксатором.
Водонепроникність-водозахисні властивості дозволяють витримувати тиск
Зручність і стиль -функціональні і надійні годинник – це ідеальний вибір для щоденного використання. Зручний браслет легко застібається і стильно сидить на руці. Фіксуюча обертається кришка забезпечує швидкий доступ до механізму і дозволяє з легкістю замінити батарею.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Країна виробник | Японія |
| Індикація | Римські цифри |
| Браслет/Ремінець | Полімерний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело живлення | Сонячна батарея |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Червоний |
| Матеріал | Полімер |
| Протиударні | Так |
| Скло | Мінеральне |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Прямокутна |
| Формат часу | 12/24 години |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 53 г |
| Висота | 48.9 мм |
| Товщина | 13.4 мм |
| Ширина | 42.8 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Підсвічування дисплея, Будильник |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотнього відліку |
| Функції дати календаря | Вічний календар, Світовий час, Індикація дати, Індикація місяця, Індикація дня тижня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 53 |
| Водонепроникність | 20 ATM |
| Доп. функції | Світовий час; Таймер зворотного відліку; 12/24ч. формат часу; Живлення від сонячної батареї |
| Захист корпусу годинника | Удароміцні |
| Клас вологозахисту | 200 WR |
| Колекція | Casio G-Shock |
| Матеріал корпусу | Полімер |
| Чоловічий годинник з кварцовим механізмом Casio G-Shock GW-B5600AR-1ER з полімерним ремінцем (модуль 3461) | Чоловічий годинник з кварцовим механізмом Casio G-Shock GW-B5600AR-1ER з полімерним ремінцем (модуль 3461) |
| Підсвічування | Електролюмінесцентна підсвічування |
| Стать | Чоловічі |
| Розмір корпусу | 48,9 × 42,8 × 13,4 мм. |
| Стиль | Спорт |
| Тип | Спортивні |
| Тип індикації | Цифрові |
| Форма корпусу | Квадратні |
| Функції | Число місяця; День тижня; Будильник; Секундомір; Календар |
| Колір ременя | Чорний |