Гарантія - 24 міс.
Комплектація
Збірка даної моделі проводиться на сертифікованому заводі Casio в Китаї. Чоловічі спортивні годинник з подвійною індикацією. Корпус і ремінець виготовлені полімерного матеріалу синього кольору. Зворотна сторона ремінця блакитного кольору. Темний дисплей. Удароміцна конструкція захищає механізм від ударів і вібрації. Скло – мінеральне, стійке до виникнення подряпин.
Додаткові функції: секундомір (працює з точністю до 1/100 секунди, межа вимірювання – 24 години), таймер зворотного відліку, 5 щоденних сигналів з функцією повтору, щогодинний сигнал, світове час, світлодіодна автоподсветка, стійкість до магнітного поля. Батарея розрахована на 3 роки. Водонепроникність – 200 м, що дозволить Вам плавати і пірнати не знімаючи годин.

Надійність -Міцний корпус. Циферблат покритий високоміцним мінеральним склом. Кварцовий механізм надійно захищений кришкою з гвинтовим фіксатором.
Водонепроникність-водозахисні властивості дозволяють витримувати тиск
Зручність і стиль -функціональні і надійні годинник – це ідеальний вибір для щоденного використання. Зручний браслет легко застібається і стильно сидить на руці. Фіксуюча обертається кришка забезпечує швидкий доступ до механізму і дозволяє з легкістю замінити батарею.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Країна виробник | Японія |
| Браслет/Ремінець | Полімерний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Колір браслета/ремінця | Синій |
| Колір корпусу | Синій |
| Колір циферблату | Чорний |
| Матеріал | Полімер |
| Протиударні | Так |
| Скло | Мінеральне |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 70 г |
| Висота | 55 мм |
| Товщина | 18.3 мм |
| Ширина | 51.9 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Підсвічування дисплея, Будильник |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотнього відліку |
| Функції дати календаря | Вічний календар, Світовий час, Індикація дати, Індикація місяця, Індикація дня тижня, Покажчик фази місяця |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 70 |
| Водонепроникність | 20 ATM |
| Доп. функції | Світовий час; Таймер зворотного відліку; 12/24ч. формат часу |
| Захист корпусу годинника | Удароміцні |
| Клас вологозахисту | 200 WR |
| Колекція | Casio G-Shock |
| Матеріал корпусу | Полімер |
| Підсвічування | Світлодіодна підсвітка |
| Стать | Чоловічі |
| Протиударний чоловічий годинник Casio G-Shock GA-400CC-2AER з полімерним ремінцем | Протиударний чоловічий годинник Casio G-Shock GA-400CC-2AER з полімерним ремінцем |
| Розмір корпусу | 55 x 51,9 x 18,3 мм. |
| Стиль | Спорт |
| Тип індикації | Стрілочні |
| Форма корпусу | круглі |
| Функції | Число місяця; День тижня; Будильник; Секундомір; Календар; Місяць |
| Колір ременя | Синій |