Гарантія - 24 міс.
Комплектація
Класичні електронні наручні кварцові годинники з популярної серії Casio Sports. Відрізняються ефектним спортивним дизайном і порівняно невеликою вагою (89 г), більшу частину якого створює не пластиковий корпус, металевий браслет, виготовлений з високоякісної гіпоалергенною нержавіючої сталі. Завдяки такій конструкції ця модель не чутлива до магнітного/електромагнітному полю і демонструє середній клас водонепроникності Water Resistant 100m.
Виробник гарантує повну працездатність при впливі атмосферних опадів, купанні/плаванні або короткому зануренні на глибину до 10м. Наручний годинник Casio W-752D-1A підтримують функцію секундоміра з розширеними можливостями, які можуть бути корисні при заняттях бігом, плаванням або інших заходах в яких необхідна багаторазова періодична фіксація часу.

Надійність -Міцний корпус. Циферблат покритий високоміцним пластиковим склом. Кварцовий механізм надійно захищений кришкою з гвинтовим фіксатором.
Водонепроникність-водозахисні властивості дозволяють витримувати тиск
Зручність і стиль -функціональні і надійні годинник – це ідеальний вибір для щоденного використання. Зручний браслет легко застібається і стильно сидить на руці. Фіксуюча обертається кришка забезпечує швидкий доступ до механізму і дозволяє з легкістю замінити батарею.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Країна виробник | Японія |
| Індикація | Римські цифри |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Колір браслета/ремінця | Сірий |
| Колір корпусу | Сірий |
| Колір циферблату | Сірий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 89 г |
| Висота | 48.3 мм |
| Товщина | 14.6 мм |
| Ширина | 42.4 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Підсвічування дисплея, Будильник |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Вічний календар, Світовий час, Індикація дати, Індикація місяця, Індикація дня тижня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 89 |
| Водонепроникність | 10 ATM |
| Доп. функції | Світовий час; 12/24ч. формат часу |
| Клас вологозахисту | 100 WR |
| Класичні чоловічі Casio Collection W-752D-1AVES зі сталевим браслетом (модуль 2925) | Класичні чоловічі Casio Collection W-752D-1AVES зі сталевим браслетом (модуль 2925) |
| Колекція | Casio Collection |
| Матеріал корпусу | Полімер |
| Підсвічування | Світлодіодна підсвітка |
| Стать | Чоловічі |
| Розмір корпусу | 48,30 x 42,40 x 14,60 мм. |
| Скло | Акрилове |
| Стиль | Спорт |
| Тип | Класичні |
| Тип індикації | Цифрові |
| Форма корпусу | круглі |
| Функції | Число місяця; День тижня; Будильник; Секундомір; Календар |
| Колір ременя | Сірий |