Гарантія - 24 міс.
Комплектація
Завдяки протиударною захисту годинник можуть витримати досить сильного удару або струсу без негативних наслідків. При сигналі будильника, закінчення строку таймера або настання нової години на годиннику заблимає світловий діод. За допомогою функції годинник світового часу відображають час у 29 часових поясах. Ви можете зберігати і переглядати виміряні кінцеві та проміжні результати або результати проходження етапів (кіл). В доповнення до самих результатами можна зберегти їх дату для більш зручного використання результатів в подальшому. Одна запис даних включає в себе: дату, кінцевий, проміжний результат і результат проходження етапів. У пам'яті може зберігатися до 100 записів. Деякі моделі можуть також зберігати дані про дистанції і витрачених калорій.

Надійність -Міцний корпус. Циферблат покритий високоміцним мінеральним склом. Кварцовий механізм надійно захищений кришкою з гвинтовим фіксатором.
Водонепроникність-водозахисні властивості дозволяють витримувати тиск
Зручність і стиль -функціональні і надійні годинник – це ідеальний вибір для щоденного використання. Зручний браслет легко застібається і стильно сидить на руці. Фіксуюча обертається кришка забезпечує швидкий доступ до механізму і дозволяє з легкістю замінити батарею.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Країна виробник | Японія |
| Індикація | Римські цифри |
| Браслет/Ремінець | Полімерний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Матеріал | Полімер |
| Протиударні | Так |
| Скло | Мінеральне |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 56 г |
| Висота | 52.3 мм |
| Товщина | 14.6 мм |
| Ширина | 45.9 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Підсвічування дисплея, Будильник |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Вічний календар, Світовий час, Індикація дня тижня, Індикація місяця |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 56 |
| Водонепроникність | 20 ATM |
| Доп. функції | Світовий час; Таймер зворотного відліку; 12/24ч. формат часу |
| Захист корпусу годинника | Удароміцні |
| Клас вологозахисту | 200 WR |
| Колекція | Casio G-Shock |
| Матеріал корпусу | Полімер |
| Підсвічування | Електролюмінесцентна підсвічування |
| Стать | Чоловічі |
| Розмір корпусу | 45,9 х 52,3 х 14,6 мм. |
| Стиль | Спорт |
| Тип | Спортивні |
| Тип індикації | Цифрові |
| Форма корпусу | круглі |
| Функції | Будильник; Секундомір; Календар |
| Колір ременя | Чорний |
| Годинник кварцовий наручний чоловічий Casio G-Shock G-7710-1ER (модуль 3095) | Годинник кварцовий наручний чоловічий Casio G-Shock G-7710-1ER (модуль 3095) |