Гарантія - 24 міс.
Комплектація
Edifice від японського бренду Casio — яскраві класичні годинник на сталевому браслеті. Корпус і браслет виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі. Безель з одностороннім обертанням. На синьому циферблаті розташовані часові мітки, дата і віконця хронографа. Люмінесцентне покриття на стрілках і мітках забезпечує тривале світіння в темряві. Скло – мінеральне, стійке до виникнення подряпин. Задня кришка з гвинтовим фіксатором. Водонепроникність – 100 м, що дозволить Вам плавати не знімаючи годин.

Надійність -Міцний корпус. Циферблат покритий високоміцним мінеральним склом. Кварцовий механізм надійно захищений кришкою з гвинтовим фіксатором.
Водонепроникність-водозахисні властивості дозволяють витримувати тиск
Зручність і стиль -функціональні і надійні годинник – це ідеальний вибір для щоденного використання. Зручний браслет легко застібається і стильно сидить на руці. Фіксуюча обертається кришка забезпечує швидкий доступ до механізму і дозволяє з легкістю замінити батарею.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Країна виробник | Японія |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Синій |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Скло | Мінеральне |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 143 г |
| Висота | 51 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Ширина | 46 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Тахіметр | Так |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 143 |
| Водонепроникність | 10 ATM |
| Клас вологозахисту | 100 WR |
| Колекція | Casio Edifice |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Підсвічування | Светонакопители на стрілках і цифрах/мітках |
| Стать | Чоловічі |
| Розмір корпусу | 51 x 46 x 12 мм. |
| Стиль | Спорт |
| Тип | Класичні |
| Тип індикації | Стрілочні |
| Форма корпусу | круглі |
| Функції | Число місяця; Хронограф |
| Колір ременя | Сріблястий |
| Годинник наручний чоловічий кварцовий на сталевому браслеті Casio Edifice EFR-568D-2AVUEF | Годинник наручний чоловічий кварцовий на сталевому браслеті Casio Edifice EFR-568D-2AVUEF |