Гарантія - 24 міс.
Комплектація
Активувавши функцію автопідсвічування, вам досить нахилити зап'ясті з годинником, щоб підсвітити циферблат. Повністю автоматичний енергозберігаючий ILLUMINATOR працює тільки при недоліку освітлення.
Завдяки протиударною захисту годинник можуть витримати досить сильного удару або струсу без негативних наслідків.
Автономна екологічно чиста сонячна панель забезпечує годинник енергією. Невживана енергія запасається в акумуляторній батареї годин.
CASIO CO GW-7900B-1ER-L Як в Європі, Північній Америці та Японії, так і у віддалених районах Канади, Центральної Америки та Китаю годинник приймають спеціальний радіосигнал і завжди і всюди показують точний час. Все що вам потрібно зробити – виставити на годиннику місцевий поясний час. Також у багатьох країнах завдяки радіосигналу годинник самі переходять на літній час і назад.

Надійність -Міцний корпус. Циферблат покритий високоміцним мінеральним склом. Кварцовий механізм надійно захищений кришкою з гвинтовим фіксатором.
Водонепроникність-водозахисні властивості дозволяють витримувати тиск
Зручність і стиль -функціональні і надійні годинник – це ідеальний вибір для щоденного використання. Зручний браслет легко застібається і стильно сидить на руці. Фіксуюча обертається кришка забезпечує швидкий доступ до механізму і дозволяє з легкістю замінити батарею.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Країна виробник | Японія |
| Індикація | Римські цифри |
| Браслет/Ремінець | Полімерний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело живлення | Сонячна батарея |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Матеріал | Полімер |
| Протиударні | Так |
| Скло | Мінеральне |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 71 г |
| Висота | 52.4 мм |
| Товщина | 17.7 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Підсвічування дисплея, Час приливу і відливу, Будильник |
| Спорт-функції | Секундомір, Прийом сигналу, Таймер зворотнього відліку |
| Функції дати календаря | Вічний календар, Світовий час, Покажчик фази місяця |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 71 |
| Водонепроникність | 20 ATM |
| Доп. функції | Приймання радіосигналу; Зображення віку Місяця; Відбиття рівня припливів/оливи; Світовий час; Таймер зворотного відліку; Рівень заряду акумулятора; 12/24 год. формат часу; Живлення від сонячної батареї |
| Захист корпусу годинника | Удароміцні |
| Клас вологозахисту | 200 WR |
| Колекція | Casio G-Shock |
| Матеріал корпусу | Полімер |
| Підсвічування | Електролюмінесцентна підсвічування |
| Стать | Чоловічі |
| Розмір корпусу | 52,40 x 50,00 x 17,70 мм. |
| Стиль | Спорт |
| Тип | Спортивні |
| Тип індикації | Цифрові |
| Форма корпусу | круглі |
| Функції | Будильник; Секундомір; Календар |
| Колір ременя | Чорний |