



3 160 ₴
Гарантія - 24 міс.
Комплектація
Бюджетна, але безумовно якісна модель годинника, підкорює поєднанням стилю і класики в акуратному дизайні.

Надійність -Міцний корпус.. Циферблат покритий високоміцним пластиковим склом. Кварцовий механізм надійно захищений кришкою з гвинтовим фіксатором.
Водонепроникність-водозахисні властивості дозволяють витримувати тиск
Зручність і стиль -функціональні і надійні годинник – це ідеальний вибір для щоденного використання. Зручний й браслет легко застібається і стильно сидить на руці. Фіксуюча обертається кришка забезпечує швидкий доступ до механізму і дозволяє з легкістю замінити батарею

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Країна виробник | Японія |
| Індикація | Арабські цифри |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Сріблястий |
| Ланцюжок | Ні |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Скло | Мінеральне |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 42 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Водонепроникність | Вологозахист (water resistant) |
| Клас вологозахисту | 30 WR |
| Колекція | Casio Collection |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стать | Чоловічі |
| Розмір корпусу | 38,5 х 42 х 8,7 мм |
| Стиль | Класика |
| Тип | Класичні |
| Тип індикації | Стрілочні |
| Форма корпусу | круглі |
| Функції | Число місяця |
| Колір ременя | Сріблястий |
| Японський чоловічий годинник наручний сталевий кварцовий Casio Collection MTP-1183PA-7AEF | Японський чоловічий годинник наручний сталевий кварцовий Casio Collection MTP-1183PA-7AEF |