9 380 ₴
Гарантія - 24 міс.
Комплектація
За допомогою функції годинник світового часу відображають час у 29 часових поясах. Вимірює проміжок часу і час закінчення з точністю до тисячних секунд. Супроводжується сигналами запуску/зупинки роботи таймера вимірювана здатність до 100 годин. Для шанувальників точності: в заданий час таймер зворотного відліку за допомогою звукового сигналу нагадає вам про поточні або особливих подіях. Сигнал можна встановити як на наступну хвилину, так і на будь-який час до 24 годин. Також відлік може початися в заздалегідь заданий час. Ідеально підійде тим, кому необхідно щодня приймати ліки, а також при тренуваннях з чергуються навантаженнями. Щоденний сигнал нагадає вам про поточні корпусу з допомогою встановленого на певний час звукового сигналу. Також після закінчення кожної години годинник можуть видавати сигнал, який ви можете відключити має п'ять незалежних сигналів, що особливо зручно для нагадування про регулярні справах або зустрічах.

Надійність -Міцний корпус. Циферблат покритий високоміцним мінеральним склом. Кварцовий механізм надійно захищений кришкою з гвинтовим фіксатором.
Водонепроникність-водозахисні властивості дозволяють витримувати тиск
Зручність і стиль -функціональні і надійні годинник – це ідеальний вибір для щоденного використання. Зручний браслет легко застібається і стильно сидить на руці. Фіксуюча обертається кришка забезпечує швидкий доступ до механізму і дозволяє з легкістю замінити батарею.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Країна виробник | Японія |
| Браслет/Ремінець | Полімерний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Матеріал | Полімер |
| Протиударні | Так |
| Скло | Мінеральне |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 72 г |
| Висота | 55 мм |
| Товщина | 16.9 мм |
| Ширина | 51.2 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Підсвічування дисплея, Будильник |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотнього відліку |
| Функції дати календаря | Вічний календар, Світовий час |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 72 |
| Водонепроникність | 20 ATM |
| Доп. функції | Світовий час; Таймер зворотного відліку; 12/24ч. формат часу |
| Захист корпусу годинника | Удароміцні |
| Клас вологозахисту | 200 WR |
| Колекція | Casio G-Shock |
| Матеріал корпусу | Полімер |
| Підсвічування | Світлодіодна підсвітка |
| Стать | Чоловічі |
| Розмір корпусу | 55,00 x 51,20 x 16,90 мм. |
| Стиль | Спорт |
| Тип | Спортивні |
| Тип індикації | Стрілочні+цифрові |
| Форма корпусу | круглі |
| Функції | Будильник; Секундомір; Календар |
| Колір ременя | Чорний |
| Годинник чоловічий Casio G-Shock GA-110-1BER наручний ударостійкий з полімерним ремінцем (модуль 5146) | Годинник чоловічий Casio G-Shock GA-110-1BER наручний ударостійкий з полімерним ремінцем (модуль 5146) |