Гарантія - 24 міс.
Комплектація
Електронна модель Casio DB-360GN-9AEF яскравої зовнішності. Її корпус з пластика, а браслет з міцної нержавіючої сталі, але єдине покриті PVD - покриттям відтінку золота. В прямокутний корпус поміщений екран для електронної індикації точного часу та відображення результатів при використанні встановлених функцій. Вам надається можливість керувати своїми годинами і встановлювати налаштування російською мовою. Складання даних аксесуарів відбувається на сертифікованому заводі в Китаї. Відгуки до моделі залишають задоволені власники після отримання чудових результатів і вірної роботи.

Годинник DB-360GN-9AEF марки Casio вірно функціонують за допомогою кварцового механізму, його елемент живлення розрахований приблизно на 10 років. Водозахист передбачена тільки від бризок. Так що дбайливо ставитеся до виробу. Присутні функції автоматичного календаря, подвійне час, високоточний до 1/100 секунди секундомір, можливість установки 5 будильників, світлодіодне підсвічування, час у письмовому вигляді та на 12 і 24 годин, відображення поточного дня тижня на різних мовах, щогодинний і щоденний сигнали з повтором і таймер зворотного відліку часу. Годинник щедро оснащені і впораються з багатьма поставленими завданнями, що очевидно підштовхне до рішення купити їх.


| Бренд: | Casio |
| Колекція: | Data Bank |
ЗАГАЛЬНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Тип індикації: | Електронна |
| Механізм: | Кварцовий |
КОНСТРУКЦІЯ
| Корпус: | Пластик |
| Браслет: | Сталь + PVD |
| Водонепроникність: | Вологозахист |
| Скло: | Пластикове |
| Ширина: | 38.00 мм |
| Товщина: | 10.00 мм |
| Вага: | 58.00 р |
| Висота: | 43.00 мм |
ОСОБЛИВОСТІ
| Точність ходу: | +/- 30 3 |
| Форма: | Прямокутні |
ФУНКЦІЇ
| 1/100-з секундомір: | + |
| 5 будильників: | + |
| таймер зворотного відліку: | + |
| автоматичний календар: | + |
| 12 і 24-годинний формат часу: | + |
| подвійне час: | + |
| функція повтору сигналу: | + |
| секунди: | + |
| щогодинний сигнал: | + |
| щоденний сигнал: | + |
| світлодіодне підсвічування: | + |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Країна виробник | Японія |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Колір браслета/ремінця | Золотистий |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Скло | Мінеральне |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Квадратна |
| Формат часу | 12/24 години |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 58 г |
| Висота | 43 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Чоловічий годинник наручний електронний Casio DB-360GN-9AEF (модуль No2515) | Чоловічий годинник наручний електронний Casio DB-360GN-9AEF (модуль No2515) |
| Стать | Чоловічі |
| Тип | Класичні |