Гарантія - 24 міс.
Комплектація
Годинник Casio Basic Chrono MWC-100H-9AVEF це базові годинник, які підійдуть для повсякденних справ. Модель MWC-100H-9AVEF виконана з міцного пластику, який переживе всі негаразди експлуатації. Це витривалий матеріал, який не боїться вологи і забруднень. Стрілки мають покриття Neobrite. Циферблат захищений склом з полімеру. Модель прикрашена золотими акцентами. Серцем годин є кварцовий механізм, що живиться від батареї, яка буде служити +/- три роки. Годинники мають герметичність рівну 10 бар., ви можете плавати разом з годинником і пірнати з маскою. Чоловічі годинники Casio Basic Chrono MWC-100H-9AVEF мають дворічну гарантію виробника.

Надійність - модель MWC-100H-9AVEF виконана з міцного пластику, який переживе всі негаразди експлуатації.
Водонепроникність-водозахисні властивості дозволяють витримувати тиск.
Зручність і стиль -функціональні і надійні годинник Casio Collection MWC-100H-9AVEF – це ідеальний вибір для щоденного використання. Зручний браслет легко застібається і стильно сидить на руці.

Чому варто купити годинники чоловічі японські Casio Collection MWC-100H-9AVEF у нас:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Країна виробник | Японія |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Браслет/Ремінець | Полімерний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 42 г |
| Висота | 48.7 мм |
| Товщина | 13 мм |
| Ширина | 46.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 42 |
| Водонепроникність | 10 ATM |
| Клас вологозахисту | 100 WR |
| Колекція | Casio Collection |
| Матеріал корпусу | Полімер |
| Підсвічування | Світлодіодна підсвітка |
| Стать | Чоловічі |
| Розмір корпусу | 48,7 × 46,7 × 13 мм |
| Скло | Акрилове |
| Стиль | Спорт |
| Тип індикації | Стрілочні |
| Форма корпусу | круглі |
| Колір ременя | Чорний |
| Годинник чоловічий кварцовий наручний Casio Collection MWC-100H-9AVEF | Годинник чоловічий кварцовий наручний Casio Collection MWC-100H-9AVEF |