Гарантія - 24 міс.
Комплектація
Збірка даної моделі здійснювалася на сертифікованому заводі Casio. Пластиковий корпус і полімерний ремінець чорного кольору. Індикація - арабські цифри. Колір циферблату - білий. Приблизний термін служби батареї 3 роки. Застібка ремінця - пряжка.

Надійність -Міцний корпус.. Циферблат покритий високоміцним пластиковим склом. Кварцовий механізм надійно захищений кришкою з гвинтовим фіксатором.
Водонепроникність-водозахисні властивості дозволяють витримувати тиск
Зручність і стиль -функціональні і надійні годинник – це ідеальний вибір для щоденного використання. Зручний й браслет легко застібається і стильно сидить на руці. Фіксуюча обертається кришка забезпечує швидкий доступ до механізму і дозволяє з легкістю замінити батарею.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Країна виробник | Японія |
| Браслет/Ремінець | Полімерний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Білий |
| Ланцюжок | Ні |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 39 г |
| Висота | 48 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 39 |
| Водонепроникність | 10 ATM |
| Доп. функції | Обертовий безель; 12/24ч. формат часу |
| Клас вологозахисту | 100 WR |
| Колекція | Casio Collection |
| Матеріал корпусу | Полімер |
| Стать | Чоловічі |
| Розмір корпусу | 47.9 x 44.6 x 11.6 мм |
| Скло | Акрилове |
| Стиль | Спорт |
| Стильний чоловічий годинник наручний спортивний Casio Collection MRW-200H-7BVEF | Стильний чоловічий годинник наручний спортивний Casio Collection MRW-200H-7BVEF |
| Тип | Спортивні |
| Тип індикації | Стрілочні |
| Форма корпусу | круглі |
| Функції | Число місяця; День тижня |
| Колір ременя | Чорний |