2 820 ₴
Гарантія - 24 міс.
Комплектація
Модель Casio AE-1200WH-1AVEF. Всесвітньо відома годинна марка Casio (Японія) займає лідируючі позиції на годинному ринку завдяки своїм точним, надійним і високотехнологічним годинах. Офіційна гарантія 2 роки. В годиннику використовується точний кварцовий механізм, що працює від батарейки. Корпус з полімеру дуже практичний і витримує високі навантаження.
Чоловічі годинники невід'ємний елемент гардеробу. Вони не тільки показують час, але і підкреслюють стиль. З водонепроникність 100 метрів Ви сміливо можете пірнати на невелику глибину і не бояться за свої Casio. Полімерне скло має підвищену стійкість до ударів і тиску.
Полімерний ремінець дуже легкий і зручний. Не боїться впливу води.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Країна виробник | Японія |
| Індикація | Арабські цифри |
| Браслет/Ремінець | Полімерний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Сірий |
| Ланцюжок | Ні |
| Матеріал | Полімер |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Квадратна |
| Формат часу | 12/24 години |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 32 г |
| Висота | 45 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Ширина | 42 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Функції дати календаря | Вічний календар, Світовий час |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас вологозахисту | 100 WR |
| Стать | Чоловічі |
| Скло | Акрилове |
| Годинник наручний чоловічий кварцовий водонепроникний Японія Casio AE-1200WH-1AVEF (модуль No3299) | Годинник наручний чоловічий кварцовий водонепроникний Японія Casio AE-1200WH-1AVEF (модуль No3299) |