1 750 ₴
Гарантія - 24 міс.
Комплектація
Збірка даної моделі проводиться на сертифікованому заводі Casio. Корпус виготовлений з латуні з повним PVD покриттям лимонного кольору золота. На чорному циферблаті розташовані арабські цифри і дата. Скло – мінеральне, стійке до виникнення подряпин. Коричневий ремінець виготовлений зі штучної шкіри. Водонепроникність – 30 м, що є бризгозахист корпусу. Тип батареї: SR626SW.

Надійність -корпус виконаний з міцної сучасної латуні. Чорний циферблат покритий високоміцним мінеральним склом. Кварцовий механізм надійно захищений кришкою з гвинтовим фіксатором.
Водонепроникність-водозахисні властивості дозволяють витримувати тиск
Зручність і стиль -функціональні і надійні годинник Casio MTP-V002GL-1BUDF – це ідеальний вибір для щоденного використання. Зручний шкіряний браслет легко застібається і стильно сидить на руці. Фіксуюча обертається кришка забезпечує швидкий доступ до механізму і дозволяє з легкістю замінити батарею.


| Бренд: | Casio |
| Колекція: | Standard Analogue |
ЗАГАЛЬНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Тип індикації: | Стрілкова |
| Механізм: | Кварцовий |
| Підлогу моделі годин: | Чоловічі |
КОНСТРУКЦІЯ
| Корпус: | Латунь + PVD |
| Водонепроникність: | 30 м |
| Скло: | Мінеральне |
| Ремінець: | Шкіряний |
| Ширина: | 37.00 мм |
| Товщина: | 10.00 мм |
| Вага: | 44.00 р |
| Висота: | 44.00 мм |
ОСОБЛИВОСТІ
| Форма: | Круглі |
ФУНКЦІЇ
| дата: | + |
| секунди: | + |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Країна виробник | Японія |
| Індикація | Арабські цифри |
| Браслет/Ремінець | Шкіряний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Колір браслета/ремінця | Коричневий |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Матеріал | Латунь |
| Покриття | Повне покриття PVD |
| Скло | Мінеральне |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас вологозахисту | 30 WR |
| Чоловічий японський годинник наручний стильний зі шкіряним ремінцем Casio MTP-V002GL-1BUDF | Чоловічий японський годинник наручний стильний зі шкіряним ремінцем Casio MTP-V002GL-1BUDF |
| Стать | Чоловічі |
| Тип | Класичні |