2 120 ₴
Гарантія - 24 міс.
Комплектація
Японські чоловічі годинники Casio Collection W-217HM-5AVEF з колекції Casio Illuminator являють собою максимально комфортний і стильний аксесуар на кожен день і для занять спортом.
При виготовленні даної моделі використані сучасні полімерні матеріали. Є секундомір з точністю до 1/100 секунди. Вбудовані календар і будильник. Світлодіодне підсвічування. Невелика вага аксесуара в 32 грама не створить відчуття тяжкості на руці.

Надійність -Міцний корпус. Циферблат покритий високоміцним пластиковим склом. Кварцовий механізм надійно захищений кришкою з гвинтовим фіксатором.
Водонепроникність-водозахисні властивості дозволяють витримувати тиск
Зручність і стиль -функціональні і надійні годинник – це ідеальний вибір для щоденного використання. Зручний браслет легко застібається і стильно сидить на руці. Фіксуюча обертається кришка забезпечує швидкий доступ до механізму і дозволяє з легкістю замінити батарею.

Чому варто купити наручні годинники чоловічі японські Casio Collection W-217HM-5AVEF
у нас:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Країна виробник | Японія |
| Індикація | Римські цифри |
| Браслет/Ремінець | Полімерний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Колір циферблату | Рожевий |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Прямокутна |
| Формат часу | 12/24 години |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 32 г |
| Висота | 41.2 мм |
| Товщина | 10.5 мм |
| Ширина | 43.1 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Підсвічування дисплея, Будильник |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 32 |
| Водонепроникність | 5 ATM |
| Доп. функції | 12/24ч. формат часу |
| Клас вологозахисту | 50 WR |
| Колекція | Casio Collection |
| Матеріал корпусу | Полімер |
| Наручний годинник чоловічий цифровий спортивний Casio Collection W-217HM-5AVEF (модуль 3454) | Наручний годинник чоловічий цифровий спортивний Casio Collection W-217HM-5AVEF (модуль 3454) |
| Підсвічування | Світлодіодна підсвітка |
| Стать | Чоловічі |
| Розмір корпусу | 43,1 x 41,2 x 10,5 мм |
| Скло | Акрилове |
| Стиль | Спорт |
| Тип | Спортивні |
| Тип індикації | Цифрові |
| Форма корпусу | Квадратні |
| Функції | Число місяця; День тижня; Будильник; Секундомір; Календар; Місяць |
| Колір ременя | Чорний |