Гарантія - 24 міс.
Комплектація
Натисніть кнопку CASIO CO G-9000-1VER-L MUDMAN і ви побачите, що цифровий дисплей не просто сяє - вся лицьова поверхня годин сяє так, що ви можете розглянути все в найдрібніших подробицях. Завдяки протиударною захисту годинник можуть витримати досить сильного удару або струсу без негативних наслідків. Захисна конструкція захищає корпус від попадання всередину пилу і бруду. Навіть при температурі -20 °C годинник зберігають працездатність. Для шанувальників точності: в заданий час таймер G-9000-1VER зворотного відліку за допомогою звукового сигналу нагадає вам про поточні або особливих подіях. Сигнал можна встановити як на наступну хвилину, так і на будь-який час до 24 годин. Також відлік може початися в заздалегідь заданий час. Ідеально підійде тим, кому необхідно щодня приймати ліки, а також при тренуваннях з чергуються навантаженнями.

Надійність -Міцний корпус. Циферблат покритий високоміцним мінеральним склом. Кварцовий механізм надійно захищений кришкою з гвинтовим фіксатором.
Водонепроникність-водозахисні властивості дозволяють витримувати тиск
Зручність і стиль -функціональні і надійні годинник – це ідеальний вибір для щоденного використання. Зручний браслет легко застібається і стильно сидить на руці. Фіксуюча обертається кришка забезпечує швидкий доступ до механізму і дозволяє з легкістю замінити батарею.

Чому варто купити годинники чоловічі Casio G-Shock G-9000-1VER:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Країна виробник | Японія |
| Індикація | Римські цифри |
| Браслет/Ремінець | Полімерний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Сірий |
| Матеріал | Полімер |
| Протиударні | Так |
| Скло | Мінеральне |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 56 г |
| Висота | 52 мм |
| Товщина | 16.8 мм |
| Ширина | 46.3 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Підсвічування дисплея, Будильник |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотнього відліку |
| Функції дати календаря | Вічний календар, Світовий час, Індикація дати, Індикація місяця, Індикація дня тижня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 56 |
| Водонепроникність | 20 ATM |
| Доп. функції | Світовий час; Таймер зворотного відліку; 12/24ч. формат часу |
| Захист корпусу годинника | Удароміцні; Грязенепроницаемые; Морозостійкі |
| Клас вологозахисту | 200 WR |
| Колекція | Casio G-Shock |
| Матеріал корпусу | Полімер |
| Підсвічування | Електролюмінесцентна підсвічування |
| Стать | Чоловічі |
| Розмір корпусу | 46,3 х 52 х 16,8 мм |
| Стиль | Спорт |
| Тип | Спортивні |
| Тип індикації | Цифрові |
| Форма корпусу | круглі |
| Функції | Будильник; Секундомір; Календар |
| Колір ременя | Чорний |
| Годинник чоловічий кварцовий ударостійкий Casio G-Shock G-9000-1VER з полімерним ремінцем | Годинник чоловічий кварцовий ударостійкий Casio G-Shock G-9000-1VER з полімерним ремінцем |