Гарантія - 24 міс.
Комплектація
Модель - Casio G-2900F-1VER. Всесвітньо відома годинна марка Casio (Японія) займає лідируючі позиції на годинному ринку завдяки своїм точним, надійним і високотехнологічним годинах. Корпус з полімеру дуже практичний і витримує високі навантаження. Офіційна гарантія 2 роки. В годиннику використовується точний кварцовий механізм, що працює від батарейки. Підсвічування екрана.
Чоловічі годинники невід'ємний елемент гардеробу. Вони не тільки показують час, але і підкреслюють стиль. Мінеральне скло досить стійко до подряпин, потертостей і до ударів. Годинники мають водонепроникність 200 метрів і витримають практично будь-яке занурення.

Надійність -Міцний корпус. Циферблат покритий високоміцним мінеральним склом. Кварцовий механізм надійно захищений кришкою з гвинтовим фіксатором.
Водонепроникність-водозахисні властивості дозволяють витримувати тиск
Зручність і стиль -функціональні і надійні годинник – це ідеальний вибір для щоденного використання. Зручний браслет легко застібається і стильно сидить на руці. Фіксуюча обертається кришка забезпечує швидкий доступ до механізму і дозволяє з легкістю замінити батарею.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Країна виробник | Японія |
| Індикація | Римські цифри |
| Браслет/Ремінець | Полімерний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Сірий |
| Матеріал | Полімер |
| Протиударні | Так |
| Скло | Мінеральне |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 58 г |
| Висота | 52.4 мм |
| Товщина | 16.5 мм |
| Ширина | 45.9 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Підсвічування дисплея, Записна книжка, Будильник |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотнього відліку |
| Функції дати календаря | Вічний календар, Світовий час, Індикація дати, Індикація місяця, Індикація дня тижня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 58 |
| Водонепроникність | 20 ATM |
| Доп. функції | Телефонна книжка; Світовий час; Таймер зворотного відліку; 12/24ч. формат часу |
| Захист корпусу годинника | Удароміцні |
| Кварцовий годинник наручний чоловічий Casio G-Shock G-2900F-1VER з полімерним ремінцем | Кварцовий годинник наручний чоловічий Casio G-Shock G-2900F-1VER з полімерним ремінцем |
| Клас вологозахисту | 200 WR |
| Колекція | Casio G-Shock |
| Матеріал корпусу | Полімер |
| Підсвічування | Електролюмінесцентна підсвічування |
| Стать | Чоловічі |
| Розмір корпусу | 45,9 52,4 x x 16,5 мм |
| Стиль | Спорт |
| Тип | Спортивні |
| Тип індикації | Цифрові |
| Форма корпусу | круглі |
| Функції | Число місяця; День тижня; Будильник; Секундомір; Календар |
| Колір ременя | Чорний |