6 670 ₴
Гарантія - 24 міс.
Комплектація
Надійні з серії годинник Casio Edifice, їх корпус і браслет виготовлені на 100% з нержавіючої сталі. Вони мають хороші характеристики водонепроникності, а саме витримують тиск до 10 атмосфер. Це означає що в годиннику можна без проблем пірнати на глибину близько 10 метрів. Звичайно ж, як і будь-які інші годинники Casio, чудово виконують функцію хронометражу часу. Але крім часу, ці годинник ще показують дату і день тижня. На годинниковою та хвилинною стрілкою є люминисцентное покриття, яке накопичує світло і відсвічує яскравим зеленим кольором при недоліку освітлення. Це ж покриття є і на часові мітки моделі, тому зчитування часу з годин зручно навіть у повній темряві.

Особливості годинників Casio Edifice EF-129D-2AVEF:
Надійність -Міцний корпус. Циферблат покритий високоміцним мінеральним склом. Кварцовий механізм надійно захищений кришкою з гвинтовим фіксатором.
Водонепроникність-водозахисні властивості дозволяють витримувати тиск
Зручність і стиль -функціональні і надійні годинник – це ідеальний вибір для щоденного використання. Зручний браслет легко застібається і стильно сидить на руці. Фіксуюча обертається кришка забезпечує швидкий доступ до механізму і дозволяє з легкістю замінити батарею.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Країна виробник | Японія |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Синій |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Скло | Мінеральне |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 156 г |
| Висота | 44.9 мм |
| Товщина | 10.4 мм |
| Ширина | 49 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Підсвічування стрілок |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація дати, Індикація місяця |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 156 |
| Водонепроникність | 10 ATM |
| Клас вологозахисту | 100 WR |
| Колекція | Casio Edifice |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Підсвічування | Светонакопители на стрілках і цифрах/мітках |
| Стать | Чоловічі |
| Розмір корпусу | 49 x 44,8 x 10,4 мм. |
| Стиль | Класика |
| Тип | Класичні |
| Тип індикації | Стрілочні |
| Форма корпусу | круглі |
| Функції | Число місяця; День тижня |
| Колір ременя | Сріблястий |
| Годинник чоловічий сталевий кварцовий Casio Edifice EF-129D-2AVEF (модуль 5125) | Годинник чоловічий сталевий кварцовий Casio Edifice EF-129D-2AVEF (модуль 5125) |