3 540 ₴
Гарантія - 24 міс.
Комплектація
Чоловічі наручні годинники на сталевому браслеті. Цифри та мітки на циферблаті досить великі, їх добре видно. Сам циферблат має помітне гільйошування завдяки чому годинники мають ще більш солідний вигляд. Працюють 3 стрілки: годинна, хвилинна і секундна, — всі отримали відмінний сучасний дизайн. З переваг можна відзначити гідну водонепроникність для тиску води до 5 атмосфер і накопичує світло покриття. Такий рівень водозахисту підходить для плавання і пірнання на глибину до 1-го метра, а покриття в темряві буде надійно відсвічувати вам для чіткої орієнтації в часі. Є і функція дати, спеціальне віконце знаходиться в правій стороні циферблата. Гарантія на годинник становить цілих два роки.

Надійність -корпус виконаний з міцної латуні. Чорний циферблат покритий високоміцним мінеральним склом. Кварцовий механізм надійно захищений кришкою з гвинтовим фіксатором.
Водонепроникність-водозахисні властивості дозволяють витримувати тиск.
Зручність і стиль -функціональні і надійні годинник Casio Collection MTP-1314PD-1AVEF – це ідеальний вибір для щоденного використання. Зручний браслет легко застібається і стильно сидить на руці. Фіксуюча обертається кришка забезпечує швидкий доступ до механізму і дозволяє з легкістю замінити батарею.

Чому варто купити чоловічі годинники Casio Collection MTP-1314PD-1AVEF у нас:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Країна виробник | Японія |
| Індикація | Арабські цифри |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Матеріал | Латунь |
| Покриття | Латунь |
| Скло | Мінеральне |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 126 г |
| Висота | 50 мм |
| Товщина | 9.4 мм |
| Ширина | 44.9 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 126 |
| Водонепроникність | 5 ATM |
| Клас вологозахисту | 50 WR |
| Колекція | Casio Collection |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Підсвічування | Светонакопители на стрілках і цифрах/мітках |
| Стать | Чоловічі |
| Розмір корпусу | 50 x 44,9 x 9,4 мм |
| Стиль | Класика |
| Стильний чоловічий годинник наручний Casio Collection MTP-1314PD-1AVEF (модуль 5125) | Стильний чоловічий годинник наручний Casio Collection MTP-1314PD-1AVEF (модуль 5125) |
| Тип індикації | Стрілочні |
| Форма корпусу | круглі |
| Функції | Число місяця |
| Колір ременя | Сріблястий |