Гарантія - 24 міс.
Комплектація
Вдалим придбанням стане для вас представлена чоловіча спортивна модель електронних годин DW-6900BMC-1ER. Її потужний протиударний корпус виконаний з полімеру вугільного кольору. Задня кришка в корпусі сталева, як коронки і пряжка полімерного ремінця. Японський кварцовий механізм заряджається від батарейки. Ширина корпусу 50х53мм. Водостійкість 200м. Циферблат синього кольору. Функції: секундомір (працює з точністю до 1/100 секунди, межа виміру 24 години), таймер зворотного відліку (від 1 секунди до 24-х годин), будильник з багатофункціональними звуковими сигналами, відображення другого часового поясу, електролюмінесцентна підсвічування, LED індикатор, GMT.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Країна виробник | Японія |
| Індикація | Римські цифри |
| Браслет/Ремінець | Полімерний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Сірий |
| Матеріал | Полімер |
| Протиударні | Так |
| Скло | Мінеральне |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 67 г |
| Висота | 53.2 мм |
| Товщина | 16.3 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотнього відліку |
| Функції дати календаря | Вічний календар, Індикація дня тижня, Індикація дати, Індикація місяця |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 67 |
| Водонепроникність | 20 ATM |
| Доп. функції | Таймер зворотного відліку |
| Захист корпусу годинника | Удароміцні |
| Клас вологозахисту | 200 WR |
| Колекція | Casio G-Shock |
| Матеріал корпусу | Полімер |
| Підсвічування | Електролюмінесцентна підсвічування |
| Стать | Чоловічі |
| Розмір корпусу | 53 x 50 x 16 мм. |
| Спортивні чоловічі кварцові Casio G-Shock DW-6900BMC-1ER з полімерним ремінцем | Спортивні чоловічі кварцові Casio G-Shock DW-6900BMC-1ER з полімерним ремінцем |
| Стиль | Спорт |
| Тип | Спортивні |
| Тип індикації | Цифрові |
| Форма корпусу | круглі |
| Функції | Число місяця; День тижня; Будильник; Секундомір; Календар |
| Колір ременя | Чорний |