Гарантія - 24 міс.
Комплектація
Багатофункціональні годинник зі стильним дизайном - максимум якості та комфорту. Collection. Циферблат підсвічує світлодіодом. Світовий час. 12-ти і 24-х годинний формат часу. Секундомір з точністю показань 1/100с і часом вимірювання 24год. Спліт-хронограф. Таймер зворотного відліку від 1хв до 24год. Функція включення/відключення звуку. Батарея розрахована на 10 років. Ремінець з класичною застібкою.

Надійність -Міцний корпус. Циферблат покритий високоміцним мінеральним склом. Кварцовий механізм надійно захищений кришкою з гвинтовим фіксатором.
Водонепроникність-водозахисні властивості дозволяють витримувати тиск
Зручність і стиль -функціональні і надійні годинник – це ідеальний вибір для щоденного використання. Зручний браслет легко застібається і стильно сидить на руці. Фіксуюча обертається кришка забезпечує швидкий доступ до механізму і дозволяє з легкістю замінити батарею.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Країна виробник | Японія |
| Індикація | Римські цифри |
| Браслет/Ремінець | Полімерний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Сірий |
| Матеріал | Полімер |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 40 г |
| Висота | 48.1 мм |
| Товщина | 13.7 мм |
| Ширина | 43.7 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Підсвічування дисплея, Будильник |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Вічний календар, Світовий час, Індикація дати, Індикація місяця, Індикація дня тижня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 40 |
| Водонепроникність | 10 ATM |
| Доп. функції | Світовий час; Рівень заряду акумулятора; 12/24 год. формат часу |
| Клас вологозахисту | 100 WR |
| Колекція | Casio Collection |
| Матеріал корпусу | Полімер |
| Чоловічий годинник багатофункціональний Casio Collection AE-1000W-7AVEF з полімерним ремінцем | Чоловічий годинник багатофункціональний Casio Collection AE-1000W-7AVEF з полімерним ремінцем |
| Підсвічування | Світлодіодна підсвітка |
| Стать | Чоловічі |
| Розмір корпусу | 48.1х43.7х13.7 мм. |
| Скло | Акрилове |
| Стиль | Спорт |
| Тип | Спортивні |
| Тип індикації | Цифрові |
| Форма корпусу | круглі |
| Функції | Число місяця; День тижня; Будильник; Секундомір; Календар; Місяць |
| Колір ременя | Темно-сірий |