Гарантія - 24 міс.
Комплектація
Круглий корпус представленої моделі GA-140-1A1ER виготовлений з якісного полімеру чорного кольору зі сталевою задньою кришкою і навороченним безелем. Браслет виконаний з полімеру чорного кольору. Циферблат комбінований, чорно-сірий, аналоговий та електронний. Мінеральне загартоване скло захистить дисплей годин від пошкоджень. Водонепроникність становить 200м. Ширина корпусу моделі 55х51мм. Кварцовий механізм годинника абсолютно невибагливий у використанні і живиться від батарейки. Браслетная сталева застібка, подвійна.

Надійність -Міцний корпус. Циферблат покритий високоміцним мінеральним склом. Кварцовий механізм надійно захищений кришкою з гвинтовим фіксатором.
Водонепроникність-водозахисні властивості дозволяють витримувати тиск
Зручність і стиль -функціональні і надійні годинник – це ідеальний вибір для щоденного використання. Зручний браслет легко застібається і стильно сидить на руці. Фіксуюча обертається кришка забезпечує швидкий доступ до механізму і дозволяє з легкістю замінити батарею.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Країна виробник | Японія |
| Браслет/Ремінець | Полімерний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Матеріал | Полімер |
| Протиударні | Так |
| Скло | Мінеральне |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 72 г |
| Висота | 55 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина | 51 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Підсвічування дисплея, Будильник |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотнього відліку |
| Функції дати календаря | Вічний календар, Світовий час, Індикація дати, Індикація місяця, Індикація дня тижня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 72 |
| Водонепроникність | 20 ATM |
| Доп. функції | Світовий час; Таймер зворотного відліку; 12/24ч. формат часу |
| Захист корпусу годинника | Удароміцні |
| Клас вологозахисту | 200 WR |
| Колекція | Casio G-Shock |
| Матеріал корпусу | Полімер |
| Чоловічий наручний годинник протиударний Casio G-Shock GA-140-1A1ER з полімерним ремінцем | Чоловічий наручний годинник протиударний Casio G-Shock GA-140-1A1ER з полімерним ремінцем |
| Підсвічування | Світлодіодна підсвітка |
| Стать | Чоловічі |
| Розмір корпусу | 55 x 51 x 17 мм. |
| Стиль | Спорт |
| Тип | Спортивні |
| Тип індикації | Стрілочні+цифрові |
| Форма корпусу | круглі |
| Функції | Число місяця; День тижня; Будильник; Секундомір; Календар |
| Колір ременя | Чорний |