Гарантія - 24 міс.
Комплектація
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Країна виробник | Японія |
| Браслет/Ремінець | Полімерний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Матеріал | Полімер |
| Протиударні | Так |
| Скло | Мінеральне |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 45 г |
| Довжина | 46.3 мм |
| Товщина | 15.8 мм |
| Ширина | 43.4 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Підсвічування дисплея, Будильник |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотнього відліку |
| Функції дати календаря | Індикація року, Індикація дня тижня, Індикація дати, Індикація місяця |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас вологозахисту | 100 WR |
| Стать | Жіночі |