Гарантія - 24 міс.
Комплектація
Годинник, складові популярну колекцію Casio G-Shock - це кращі спортивні годинник, створені для справжніх любителів активного і спортивного способу життя. Годинники з цієї колекції мають водозахист, яка становить 200 м. Протиударний полімерний корпус надійно захищає наручний годинник від будь-яких зовнішніх впливів. Годинник оснащені рядом різних функцій, таких як другий часовий пояс, автоматичний календар, таймер, секундомір, будильник. Деякі моделі можуть мати сонячну батарею, а також місячний календар. Підсвічування дозволяє орієнтуватися у часі у будь-який час.

Надійність -Міцний корпус. Циферблат покритий високоміцним мінеральним склом. Кварцовий механізм надійно захищений кришкою з гвинтовим фіксатором.
Водонепроникність-водозахисні властивості дозволяють витримувати тиск
Зручність і стиль -функціональні і надійні годинник – це ідеальний вибір для щоденного використання. Зручний браслет легко застібається і стильно сидить на руці. Фіксуюча обертається кришка забезпечує швидкий доступ до механізму і дозволяє з легкістю замінити батарею.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Країна виробник | Японія |
| Індикація | Римські цифри |
| Браслет/Ремінець | Тканинний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Матеріал | Полімер |
| Протиударні | Так |
| Скло | Мінеральне |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Прямокутна |
| Формат часу | 12/24 години |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 54 г |
| Висота | 48.9 мм |
| Товщина | 13.4 мм |
| Ширина | 42.8 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотнього відліку |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація дати, Індикація місяця |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 54 |
| Водонепроникність | 20 ATM |
| Доп. функції | Таймер зворотного відліку; 12/24ч. формат часу |
| Захист корпусу годинника | Удароміцні |
| Клас вологозахисту | 200 WR |
| Колекція | Casio G-Shock |
| Матеріал корпусу | Полімер |
| Наручний годинник полімерний Casio G-Shock DW-5600BBN-1ER з тканинним ремінцем (модуль 1545) | Наручний годинник полімерний Casio G-Shock DW-5600BBN-1ER з тканинним ремінцем (модуль 1545) |
| Підсвічування | Електролюмінесцентна підсвічування |
| Стать | Чоловічі |
| Розмір корпусу | 48.9 x 42.8 x 13.4 мм. |
| Стиль | Спорт |
| Тип | Спортивні |
| Тип індикації | Цифрові |
| Форма корпусу | Прямокутні |
| Функції | Число місяця; День тижня; Будильник; Секундомір; Календар |
| Колір ременя | Чорний |