Гарантія - 24 міс.
Комплектація
Завдяки протиударною захисту годинник можуть витримати досить сильного удару або струсу без негативних наслідків. Покриті спеціальним складом позначки на циферблаті та/або на стрілках світяться в темряві, якщо попередньо годинник побували на світлі. За допомогою функції годинник світового часу відображають час у 29 часових поясах. Для шанувальників точності: в заданий час таймер зворотного відліку за допомогою звукового сигналу нагадає вам про поточні або особливих подіях. Сигнал можна встановити як на наступну хвилину, так і на будь-який час до 1 години. Ідеально підійде тим, кому необхідно щодня приймати лека?ства, а також при тренуваннях з чергуються навантаженнями.

Надійність -Міцний корпус. Циферблат покритий високоміцним мінеральним склом. Кварцовий механізм надійно захищений кришкою з гвинтовим фіксатором.
Водонепроникність-водозахисні властивості дозволяють витримувати тиск
Зручність і стиль -функціональні і надійні годинник – це ідеальний вибір для щоденного використання. Зручний браслет легко застібається і стильно сидить на руці. Фіксуюча обертається кришка забезпечує швидкий доступ до механізму і дозволяє з легкістю замінити батарею.

Чому варто купити наручний годинник Casio G-Shock AW-591-2AER: у нас:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Країна виробник | Японія |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Браслет/Ремінець | Полімерний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Синій |
| Колір циферблату | Чорний |
| Матеріал | Полімер |
| Скло | Мінеральне |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 50 г |
| Висота | 52 мм |
| Товщина | 14.9 мм |
| Ширина | 46.4 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотнього відліку |
| Функції дати календаря | Світовий час, Індикація дня тижня, Індикація дати, Індикація місяця |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 49.8 |
| Водонепроникність | 20 ATM |
| Доп. функції | Світовий час; Таймер зворотного відліку; 12/24ч. формат часу |
| Захист корпусу годинника | Удароміцні |
| Клас вологозахисту | 200 WR |
| Колекція | Casio G-Shock |
| Матеріал корпусу | Полімер |
| Наручний годинник водонепроникний Casio G-Shock AW-591-2AER з полімерним ремінцем | Наручний годинник водонепроникний Casio G-Shock AW-591-2AER з полімерним ремінцем |
| Підсвічування | Світлодіодна підсвітка |
| Стать | Чоловічі |
| Розмір корпусу | 46.4 х 52 х 14.9 мм |
| Стиль | Спорт |
| Тип | Спортивні |
| Тип індикації | Стрілочні+цифрові |
| Форма корпусу | круглі |
| Функції | Число місяця; День тижня; Будильник; Секундомір |
| Колір ременя | Синій |