Гарантія - 24 міс.
Комплектація
Удароміцні годинник з функціональної начинкою чудово підійдуть для любителів активного способу життя. G-Shock. Годинник зі структурою Carbon Core Guard. Захисний пластиковий корпус з карбоновими волокнами більш міцний і, в той же час, більш легкий. Цей же матеріал захищає внутрішній модуль від пошкоджень і деформацій при ударах. Електролюмінесцентна підсвічування висвітлює весь циферблат. Парний функція ілюмінатор забезпечує підсвічування не тільки аналогового циферблата, але і цифрового дисплея.

Надійність -Міцний корпус. Циферблат покритий високоміцним мінеральним склом. Кварцовий механізм надійно захищений кришкою з гвинтовим фіксатором.
Водонепроникність-водозахисні властивості дозволяють витримувати тиск
Зручність і стиль -функціональні і надійні годинник – це ідеальний вибір для щоденного використання. Зручний браслет легко застібається і стильно сидить на руці. Фіксуюча обертається кришка забезпечує швидкий доступ до механізму і дозволяє з легкістю замінити батарею.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Країна виробник | Японія |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Браслет/Ремінець | Полімерний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Протиударні | Так |
| Скло | Мінеральне |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 51 г |
| Довжина | 48.5 мм |
| Товщина | 11.8 мм |
| Ширина | 45.4 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Вічний календар, Індикація дати, Індикація місяця |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 51 |
| Водонепроникність | 20 ATM |
| Клас вологозахисту | 200 WR |
| Колекція | Casio G-Shock |
| Матеріал корпусу | Полімер |
| Стать | Чоловічі |
| Розмір корпусу | 48.5х45.4х11.8 мм. |
| Стиль | Спорт |
| Тип | Спортивні |
| Тип індикації | Стрілочні+цифрові |
| Форма корпусу | круглі |
| Функції | Число місяця; День тижня; Секундомір; Календар; Місяць |
| Колір ременя | Чорний |
| Годинник чоловічий протиударний Casio G-Shock GA-2100SU-1AER з полімерним ремінцем | Годинник чоловічий протиударний Casio G-Shock GA-2100SU-1AER з полімерним ремінцем |