Гарантія - 24 міс.
Комплектація
Збірка даної моделі проводиться на сертифікованому заводі Casio в Китаї. Чоловічі спортивні годинник з електронною індикацією. Корпус і браслет синього кольору. Темний дисплей. Удароміцна конструкція захищає механізм від ударів і вібрації. Скло – мінеральне, стійке до виникнення подряпин. Додаткові функції: секундомір (працює з точністю до 1/100 секунди, межа вимірювання – 24 години), таймер зворотного відліку (від 1 секунди до 24 годин), будильник з багатофункціональними звуковими сигналами, другий часовий пояс, електролюмінесцентна підсвічування, LED індикатор. Батарея розрахована на 2 роки. Водонепроникність – 200 м, що дозволить Вам плавати і пірнати не знімаючи годин.

Надійність -Міцний корпус. Циферблат покритий високоміцним мінеральним склом. Кварцовий механізм надійно захищений кришкою з гвинтовим фіксатором.
Водонепроникність-водозахисні властивості дозволяють витримувати тиск
Зручність і стиль -функціональні і надійні годинник – це ідеальний вибір для щоденного використання. Зручний браслет легко застібається і стильно сидить на руці. Фіксуюча обертається кришка забезпечує швидкий доступ до механізму і дозволяє з легкістю замінити батарею.

Чому варто купити годинники чоловічі наручні Casio G-Shock DW-5600BBM-2ER у нас:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Країна виробник | Японія |
| Індикація | Римські цифри |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Колір браслета/ремінця | Синій |
| Колір корпусу | Синій |
| Колір циферблату | Чорний |
| Матеріал | Полімер |
| Скло | Мінеральне |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Прямокутна |
| Формат часу | 12/24 години |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 57 г |
| Висота | 48.9 мм |
| Товщина | 13.4 мм |
| Ширина | 42.8 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Підсвічування дисплея, Будильник |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Світовий час, Індикація дня тижня, Індикація дати, Індикація місяця |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 57 |
| Водонепроникність | 20 ATM |
| Доп. функції | Таймер зворотного відліку; 12/24ч. формат часу |
| Захист корпусу годинника | Удароміцні |
| Клас вологозахисту | 200 WR |
| Колекція | Casio G-Shock |
| Матеріал корпусу | Полімер |
| Підсвічування | Електролюмінесцентна підсвічування |
| Стать | Чоловічі |
| Протиударний годинник чоловічий наручний Casio G-Shock DW-5600BBM-2ER з полімерним ремінцем | Протиударний годинник чоловічий наручний Casio G-Shock DW-5600BBM-2ER з полімерним ремінцем |
| Розмір корпусу | 48,9 x 42,8 x 13,4 мм. |
| Стиль | Спорт |
| Тип | Спортивні |
| Тип індикації | Цифрові |
| Форма корпусу | Квадратні |
| Функції | Число місяця; День тижня; Будильник; Секундомір; Календар |
| Колір ременя | Синій |