Гарантія - 24 міс.
Комплектація
Ці електронні мультифункціональні чоловічі годинники GW-B5600BC-1BER представлені відомим японським брендом. Це годинник з сонячною підзарядкою. У корпус поміщений надійний кварцовий механізм калібру 3461. Корпус годинника виконаний з высокопрочнго полімеру чорного кольору. Ремінець аналогічний. Замок надійний. Нижня кришка сталева, на 4 болтах, теж металеві коронки.
Циферблат виконаний у чорному кольорі і знаходиться під надійним захистом мінерального скла. Розміри корпусу 49х43мм. Водостійкість 200м. Дисплей годин електронний, рідкокристалічний. Ця модель має таймер, SNOOZE, будильник, індикатор запасу ходу, радиокоррекция, електрична підсвічування, сонячна батарея, Bluetooth, календар, часовий сигнал, секундомір, світове час. Ця модель доповнить ваш образ впевненого в собі чоловіка.

Надійність -Міцний корпус. Циферблат покритий високоміцним мінеральним склом. Кварцовий механізм надійно захищений кришкою з гвинтовим фіксатором. Ці годинник оснащений сонячною батареєю Tough Solar з індикатором запасу ходу і низьким споживанням енергії.
Водонепроникність-водозахисні властивості дозволяють витримувати тиск
Зручність і стиль -функціональні і надійні годинник – це ідеальний вибір для щоденного використання. Зручний браслет легко застібається і стильно сидить на руці. Фіксуюча обертається кришка забезпечує швидкий доступ до механізму і дозволяє з легкістю замінити батарею.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Країна виробник | Японія |
| Індикація | Римські цифри |
| Браслет/Ремінець | Полімерний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело живлення | Сонячна батарея |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Матеріал | Полімер |
| Протиударні | Так |
| Скло | Мінеральне |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Прямокутна |
| Формат часу | 12/24 години |
| Циферблат | Цифровий |
| Додаткові характеристики | |
| Індикатор заряду батареї | Так |
| Додаткові функції | Підсвічування дисплея, Будильник |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотнього відліку |
| Функції дати календаря | Вічний календар, Світовий час, Індикація дати, Індикація місяця, Індикація дня тижня |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 53 г |
| Висота | 48.9 мм |
| Товщина | 13.4 мм |
| Ширина | 42.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 53 |
| Водонепроникність | 20 ATM |
| Доп. функції | Мировое время; Таймер обратного отсчета; 12/24ч. формат времени; Питание от солнечной батареи; EOL - индикации окончания заряда батарейки; Bluetooth; Функция поиска телефона |
| Захист корпусу годинника | Удароміцні |
| Клас вологозахисту | 200 WR |
| Колекція | Casio G-Shock |
| Матеріал корпусу | Полімер |
| Підсвічування | Світлодіодна підсвітка |
| Стать | Чоловічі |
| Розмір корпусу | 48,9 × 42,8 × 13,4 мм. |
| Стиль | Спорт |
| Тип | Спортивні |
| Тип індикації | Цифрові |
| Форма корпусу | Квадратні |
| Функції | Число місяця; День тижня; Будильник; Секундомір; Календар |
| Колір ременя | Чорний |
| Електронний наручний годинник Casio G-Shock GW-B5600BC-1BER з полімерним ремінцем | Електронний наручний годинник Casio G-Shock GW-B5600BC-1BER з полімерним ремінцем |