

3 530 ₴
Гарантія - 24 міс.
Комплектація
Чудовий годинник CASIO MWA-100H-1AVEF від відомого бренду-яскраве втілення ідеального образу брутального чоловіка. Круглий корпус годинника виконаний з високоякісного полімеру зі сталевою задньою кришкою. Колір чорно-сірий. Безель сріблястий, з гвинтами. Кріплення чорного полімерного браслета до корпусу годинника дуже міцно і надійно. Застібка класична.
Циферблат чорного кольору. Тип індикації-індекси, мітки, арабські цифри і стрілки з люмінесцентними вставками. Присутні додаткові дисплеї хронографа. Акриловоеове покривне скло не тускнеющее. Кварцовий механізм годинника 5577 прослужить довгі роки, позбавляючи вас від постійного контролю точності ходу. Розмір 50,6x50,6x13,5мм. Водонепроникність 100м. Коронка фіксована.

Надійність -Міцний корпус.. Циферблат покритий високоміцним пластиковим склом. Кварцовий механізм надійно захищений кришкою з гвинтовим фіксатором.
Водонепроникність-водозахисні властивості дозволяють витримувати тиск
Зручність і стиль -функціональні і надійні годинник – це ідеальний вибір для щоденного використання. Зручний й браслет легко застібається і стильно сидить на руці. Фіксуюча обертається кришка забезпечує швидкий доступ до механізму і дозволяє з легкістю замінити батарею.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Країна виробник | Японія |
| Браслет/Ремінець | Полімерний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Скло | Мінеральне |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 53 г |
| Висота | 50.6 мм |
| Товщина | 13.5 мм |
| Ширина | 50.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 53 |
| Водонепроникність | 10 ATM |
| Клас вологозахисту | 100 WR |
| Колекція | Casio Collection |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь + полімер |
| Підсвічування | Світлодіодна підсвітка |
| Стать | Чоловічі |
| Розмір корпусу | 50.6х50.6х13.5 мм. |
| Стиль | Спорт |
| Тип | Спортивні |
| Тип індикації | Стрілочні |
| Форма корпусу | круглі |
| Колір ременя | Чорний |