Гарантія - 24 міс.
Комплектація
Збірка даної моделі проводиться на сертифікованому заводі Casio в Китаї. Корпус і браслет виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі. Безель з чорним PVD покриттям. На чорному циферблаті розташовані часові мітки, дата і віконця хронографа. Обертовий безель допомагає контролювати час зворотного відліку. Люмінесцентне покриття на стрілках і мітках забезпечує тривале світіння в темряві. Скло – мінеральне, стійке до виникнення подряпин. Задня кришка з гвинтовим фіксатором. Водонепроникність – 100 м, що дозволить Вам плавати не знімаючи годин.

Надійність -Міцний корпус. Циферблат покритий високоміцним мінеральним склом. Кварцовий механізм надійно захищений кришкою з гвинтовим фіксатором.
Водонепроникність-водозахисні властивості дозволяють витримувати тиск
Зручність і стиль -функціональні і надійні годинник – це ідеальний вибір для щоденного використання. Зручний браслет легко застібається і стильно сидить на руці. Фіксуюча обертається кришка забезпечує швидкий доступ до механізму і дозволяє з легкістю замінити батарею.

Чому варто купити годинники чоловічі японські Casio Edifice EFR-566DB-1AVUEF у нас:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Країна виробник | Японія |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Скло | Мінеральне |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 172 г |
| Висота | 52 мм |
| Товщина | 12.4 мм |
| Ширина | 48.9 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Хронограф | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 172 |
| Водонепроникність | 10 ATM |
| Клас вологозахисту | 100 WR |
| Колекція | Casio Edifice |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Підсвічування | Светонакопители на стрілках |
| Стать | Чоловічі |
| Розмір корпусу | 52 x 48,9 x 12,4 мм. |
| Стиль | Спорт |
| Тип | Класичні |
| Тип індикації | Стрілочні |
| Форма корпусу | круглі |
| Функції | Число місяця; Хронограф |
| Колір ременя | Сріблястий |
| Годинник чоловічий класичний наручний Casio Edifica EFR-566DB-1AVUEF (модуль 5579) | Годинник чоловічий класичний наручний Casio Edifica EFR-566DB-1AVUEF (модуль 5579) |