Гарантія - 24 міс.
Комплектація
Представляємо вам класичну мінімалістичну модель EFV-110D-1AVUEF. Корпус годинника виготовлений з міцного зносостійкого сталевого сплаву. Колір моделі-сріблястий. Коронка захищена. Дуже міцне мінеральне скло надійно захищає аналоговий циферблат c люмінесцентними індексами і стрілками. Є віконце дати. Кварцовий механізм дуже точним у роботі. Розмір годин 42мм. Показник водозахисту 100м. Всі елементи цієї моделі гармонують між собою і доповнюють один одного, створюючи особливий строгий стиль цих годин.

Надійність -Міцний корпус. Циферблат покритий високоміцним мінеральним склом. Кварцовий механізм надійно захищений кришкою з гвинтовим фіксатором.
Водонепроникність-водозахисні властивості дозволяють витримувати тиск
Зручність і стиль -функціональні і надійні годинник – це ідеальний вибір для щоденного використання. Зручний браслет легко застібається і стильно сидить на руці. Фіксуюча обертається кришка забезпечує швидкий доступ до механізму і дозволяє з легкістю замінити батарею.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Країна виробник | Японія |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Скло | Мінеральне |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 99 г |
| Висота | 42 мм |
| Товщина | 9.4 мм |
| Ширина | 37.8 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Підсвічування стрілок |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 99 |
| Водонепроникність | 10 ATM |
| Клас вологозахисту | 100 WR |
| Колекція | Casio Edifice |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Підсвічування | Светонакопители на стрілках і цифрах/мітках |
| Стать | Чоловічі |
| Розмір корпусу | 42х37.8х9.4 мм. |
| Стиль | Класика |
| Тип | Класичні |
| Тип індикації | Стрілочні |
| Форма корпусу | круглі |
| Функції | Число місяця |
| Колір ременя | Сріблястий |
| Годинник наручний чоловічий Casio Edifice EFV-110D-1AVUEF зі сталевим браслетом | Годинник наручний чоловічий Casio Edifice EFV-110D-1AVUEF зі сталевим браслетом |