11 910 ₴
Гарантія - 24 міс.
Комплектація
Edifice від японського бренду Casio — яскраві класичні годинник на сталевому браслеті. Насичений синій колір циферблату підкреслюється приглушено-блискучим темно-синім безелем (фарба — стійке PVD-покриття) і золотистої розміткою часової шкали. Основні елементи відображення часу покриті люмінесцентним складом і світяться в темряві для зручного зчитування інформації. Годинники показують час у 12-ти годинному форматі центральними стрілками і в 24-х годинному форматі на маленькому верхньому додатковому циферблаті. Віконце дати перегляду традиційно знаходиться близько тригодинний позначки. Лівий і нижній додаткові циферблати належать часовому хронографа і показують відлік хвилин і секунд.

Надійність -Міцний корпус. Циферблат покритий високоміцним мінеральним склом. Кварцовий механізм надійно захищений кришкою з гвинтовим фіксатором.
Водонепроникність-водозахисні властивості дозволяють витримувати тиск
Зручність і стиль -функціональні і надійні годинник – це ідеальний вибір для щоденного використання. Зручний браслет легко застібається і стильно сидить на руці. Фіксуюча обертається кришка забезпечує швидкий доступ до механізму і дозволяє з легкістю замінити батарею.

Чому варто купити годинники чоловічі Японія Casio Edifice EFR-556DB-2AVUEF у нас:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Країна виробник | Японія |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Синій |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Скло | Мінеральне |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 159 г |
| Висота | 53.5 мм |
| Товщина | 12.6 мм |
| Ширина | 48.7 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Хронограф | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 159 |
| Водонепроникність | 10 ATM |
| Доп. функції | 12/24ч. формат часу |
| Клас вологозахисту | 100 WR |
| Колекція | Casio Edifice |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Підсвічування | Светонакопители на стрілках і цифрах/мітках |
| Стать | Чоловічі |
| Розмір корпусу | 53.5 x 48.7 x 12.6 мм |
| Стиль | Спорт |
| Тип | Класичні |
| Тип індикації | Стрілочні |
| Форма корпусу | круглі |
| Функції | Число місяця; Хронограф |
| Колір ременя | Сріблястий |
| Годинник чоловічий стильний наручний Casio Edifica EFR-556DB-2AVUEF (модуль 5451) | Годинник чоловічий стильний наручний Casio Edifica EFR-556DB-2AVUEF (модуль 5451) |