Гарантія - 24 міс.
Комплектація
Ці електронні годинники мають міцний пластиковий корпус з полімерним ремінцем. Циферблат оснащений дуплексним РК-екраном з автоматичним підсвічуванням. Годинник побудовані за «трехсенсорному принципом» -у них висотомір, компас і термометр, завдяки чому вони будуть незамінні для туристів і любителів активного відпочинку на природі. Крім будильників і автоматичного календаря є таймер, секундомір, годинник світового часу. Годинник оснащений сонячною батареєю і індикатором рівня заряду вбудованого акумулятора. Заявлена водонепроникність становить 100 метрів, чого буде достатньо для плавання і пірнання з маскою.

Надійність -Міцний корпус. Циферблат покритий високоміцним пластиковим склом. Кварцовий механізм надійно захищений кришкою з гвинтовим фіксатором.
Водонепроникність-водозахисні властивості дозволяють витримувати тиск
Зручність і стиль -функціональні і надійні годинник – це ідеальний вибір для щоденного використання. Зручний браслет легко застібається і стильно сидить на руці. Фіксуюча обертається кришка забезпечує швидкий доступ до механізму і дозволяє з легкістю замінити батарею.

Чому варто купити годинники чоловічі Casio наручний Collection SGW-300H-1AVER у нас:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Країна виробник | Японія |
| Індикація | Римські цифри |
| Браслет/Ремінець | Полімерний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Сірий |
| Матеріал | Полімер |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 47 г |
| Висота | 49.2 мм |
| Товщина | 14.1 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Підсвічування дисплея, Час приливу і відливу, Будильник |
| Спорт-функції | Термометр, Секундомір, Барометр, Альтиметр, Таймер зворотнього відліку |
| Функції дати календаря | Світовий час, Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 47 |
| Водонепроникність | 10 ATM |
| Доп. функції | Вимірювання барометричного тиску; Вимірювання температури; Вимірювання висоти; Відображення рівня припливів/відливів; Світовий час; Таймер зворотного відліку; 12/24ч. формат часу; Барометр; Альтиметр |
| Захист корпусу годинника | Морозостійкі |
| Клас вологозахисту | 100 WR |
| Колекція | Casio Collection |
| Матеріал корпусу | Полімер |
| Підсвічування | Світлодіодна підсвітка |
| Стать | Чоловічі |
| Розмір корпусу | 49.2 x 50 x 14.1 мм |
| Скло | Акрилове |
| Стиль | Спорт |
| Тип | Спортивні |
| Тип індикації | Цифрові |
| Форма корпусу | круглі |
| Функції | Будильник; Секундомір; Календар |
| Колір ременя | Чорний |
| Годинник чоловічий наручний цифровий спортивний Casio Collection SGW-300H-1AVER (модуль 3202) | Годинник чоловічий наручний цифровий спортивний Casio Collection SGW-300H-1AVER (модуль 3202) |