Гарантія - 24 міс.
Комплектація
Японські електронні годинники з колекції Casio Sports Gear з компасом і термометром стануть відмінним помічником для любителів активного відпочинку. У годиннику є повний набір щодня необхідних функцій: будильник, календар, електролюмінесцентна підсвічування циферблату, також є таймер, секундомір, світове час. Модель характеризується компактними розмірами і легкою вагою. Корпус годинника виготовлений з пластику та алюмінію, ремінець з полімерного матеріалу, скло мінеральне. Годинники водонепроникні, в них можна плавати і пірнати. В комплекті спеціальна підставка для зберігання годин з прозорим пластиковим куполом.

Надійність -Міцний корпус. Циферблат покритий високоміцним мінеральним склом. Кварцовий механізм надійно захищений кришкою з гвинтовим фіксатором.
Водонепроникність-водозахисні властивості дозволяють витримувати тиск
Зручність і стиль -функціональні і надійні годинник – це ідеальний вибір для щоденного використання. Зручний браслет легко застібається і стильно сидить на руці. Фіксуюча обертається кришка забезпечує швидкий доступ до механізму і дозволяє з легкістю замінити батарею.

Чому варто купити чоловічі годинники Casio Collection SGW-100-1VEF у нас:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Країна виробник | Японія |
| Індикація | Римські цифри |
| Браслет/Ремінець | Полімерний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Сірий |
| Матеріал | Полімер |
| Скло | Мінеральне |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 55 г |
| Висота | 51.5 мм |
| Товщина | 13.2 мм |
| Ширина | 47.6 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Підсвічування дисплея, Будильник |
| Спорт-функції | Секундомір, Компас, Термометр, Таймер зворотнього відліку |
| Функції дати календаря | Вічний календар, Світовий час, Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 55 |
| Водонепроникність | 20 ATM |
| Доп. функції | Вимірювання температури; Компас; Світовий час; Таймер зворотного відліку; 12/24ч. формат часу |
| Захист корпусу годинника | Морозостійкі |
| Клас вологозахисту | 200 WR |
| Колекція | Casio Collection |
| Матеріал корпусу | Полімер |
| Чоловічий годинник Casio Collection SGW-100-1VEF з полімерним ремінцем (модуль 3157) | Чоловічий годинник Casio Collection SGW-100-1VEF з полімерним ремінцем (модуль 3157) |
| Підсвічування | Електролюмінесцентна підсвічування |
| Стать | Чоловічі |
| Розмір корпусу | 51,5 x 47,6 x 13,2 мм. |
| Стиль | Спорт |
| Тип | Спортивні |
| Тип індикації | Цифрові |
| Форма корпусу | круглі |
| Функції | Будильник; Секундомір; Календар |
| Колір ременя | Чорний |