Гарантія - 24 міс.
Комплектація
Класичні чоловічі наручні годинники від японського виробника Casio. Лаконічний дизайн циферблату з чіткими часовими мітками відмінно поєднується з невеликою оправою корпусу годинника. Аналогова кварцова модель, водонепроникність 50 метрів, тобто, годинник захищені від попадання води при митті рук Невеликому зануренні під воду під час плавання. На хвилинної та годинникової стрілки люмінесцентне покриття, стрілки світяться в темряві. Ремінець годинника виготовлений з натуральної шкіри з цікавою структурою і рядком вздовж країв ремінця. Застібка ремінця класична зі сталі, вона надійно кріпить годинник на руці.

Надійність -корпус виконаний з міцної латуні. Чорний циферблат покритий високоміцним мінеральним склом. Кварцовий механізм надійно захищений кришкою з гвинтовим фіксатором.
Водонепроникність-водозахисні властивості дозволяють витримувати тиск.
Зручність і стиль -функціональні і надійні годинник Casio Collection MTP-1303PL-1AVEF – це ідеальний вибір для щоденного використання. Зручний шкіряний браслет легко застібається і стильно сидить на руці. Фіксуюча обертається кришка забезпечує швидкий доступ до механізму і дозволяє з легкістю замінити батарею.

Чому варто купити чоловічі годинники Casio Collection MTP-1303PL-1AVEF у нас:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Країна виробник | Японія |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Браслет/Ремінець | Шкіряний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Матеріал | Латунь |
| Покриття | Латунь |
| Скло | Мінеральне |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 60 г |
| Висота | 40 мм |
| Товщина | 8.1 мм |
| Ширина | 47 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 60 |
| Водонепроникність | 5 ATM |
| Клас вологозахисту | 50 WR |
| Колекція | Casio Collection |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Чоловічий годинник водонепроникний зі шкіряним ремінцем Casio Collection MTP-1303PL-1AVEF | Чоловічий годинник водонепроникний зі шкіряним ремінцем Casio Collection MTP-1303PL-1AVEF |
| Підсвічування | Светонакопители на стрілках |
| Стать | Чоловічі |
| Розмір корпусу | 47 x 40 x 8,1 мм |
| Стиль | Класика |
| Тип | Класичні |
| Тип індикації | Стрілочні |
| Форма корпусу | круглі |
| Колір ременя | Чорний |