Гарантія - 24 міс.
Комплектація
Дизайн цієї моделі CASIO MW-240-1E2VEF являє собою класику і мінімалізм в одному аксесуарі. Круглий корпус годинника і браслет виконані в чорному кольорі з високоякісного полімерного матеріалу. Задня кришка-сталь, як і заводна головка. Ремінець з поперечним рифленням. Застібка класична. Циферблат чорний з золотими індексами і стрілками. Скло пластикове. Кварцовий механізм годинника беспрекословен в роботі і не вимагає постійної підзаведення. Ширина корпусу годин 43.6х48мм. Водонепроникність 50м. Відмінний аксесуар на кожен день.

Надійність -Міцний корпус. Циферблат покритий високоміцним мінеральним склом. Кварцовий механізм надійно захищений кришкою з гвинтовим фіксатором.
Водонепроникність-водозахисні властивості дозволяють витримувати тиск
Зручність і стиль -функціональні і надійні годинник – це ідеальний вибір для щоденного використання. Зручний браслет легко застібається і стильно сидить на руці. Фіксуюча обертається кришка забезпечує швидкий доступ до механізму і дозволяє з легкістю замінити батарею.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Країна виробник | Японія |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Браслет/Ремінець | Полімерний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Матеріал | Полімер |
| Скло | Мінеральне |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 34 г |
| Висота | 48 мм |
| Товщина | 10.3 мм |
| Ширина | 43.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 35 |
| Водонепроникність | 5 ATM |
| Клас вологозахисту | 50 WR |
| Колекція | Casio Collection |
| Матеріал корпусу | Полімер |
| Чоловічий годинник із кварцовим механізмом Casio Collection MW-240-1E2VEF з полімерним ремінцем | Чоловічий годинник із кварцовим механізмом Casio Collection MW-240-1E2VEF з полімерним ремінцем |
| Стать | Чоловічі |
| Розмір корпусу | 48,0 x 43,6 x 10,3 мм. |
| Стиль | Спорт |
| Тип | Класичні |
| Тип індикації | Стрілочні |
| Форма корпусу | круглі |
| Колір ременя | Чорний |