Гарантія - 24 міс.
Комплектація
Практичні і доступні кварцові наручні чоловічі годинники з електронною індикацією і фірмової підсвічуванням Illuminator. Відносяться до лінійки недорогих моделей Casio Standard Digital, орієнтованих на повсякденне використання. Позиціонуються виробником як продукт базової цінової категорії 2014 року, призначений для широкого кола економних користувачів, що не бажають переплачувати за незвичайні дизайнерські рішення і надлишковий набір маловостребованных функцій.
Основою конструкції Casio W-201-1A став легкий (25 г) пластиковий корпус прямокутної форми, габарити якого дозволяють легко ховати годинник під одяг. Інформативний і контрастний монохромний LCD-дисплей дозволяє одночасно виводити час двох часових поясів, що буде зручно людям, що підтримує активні контакти з далеким зарубіжжям. Яскрава світлодіодне підсвічування Illuminator, допоможе вважати свідчення навіть у повній темряві.

Надійність -Міцний корпус.. Циферблат покритий високоміцним пластиковим склом. Кварцовий механізм надійно захищений кришкою з гвинтовим фіксатором.
Водонепроникність-водозахисні властивості дозволяють витримувати тиск
Зручність і стиль -функціональні і надійні годинник – це ідеальний вибір для щоденного використання. Зручний й браслет легко застібається і стильно сидить на руці. Фіксуюча обертається кришка забезпечує швидкий доступ до механізму і дозволяє з легкістю замінити батарею.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Країна виробник | Японія |
| Індикація | Арабські цифри |
| Браслет/Ремінець | Полімерний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Сірий |
| Матеріал | Полімер |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Прямокутна |
| Формат часу | 12/24 години |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 25 г |
| Довжина | 36 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина | 40.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 25 |
| Водонепроникність | 3 ATM |
| Доп. функції | Світовий час; 12/24ч. формат часу |
| Клас вологозахисту | 50 WR |
| Колекція | Casio Collection |
| Матеріал корпусу | Полімер |
| Підсвічування | Світлодіодна підсвітка |
| Стать | Чоловічі |
| Розмір корпусу | 40.4х36х10 мм. |
| Скло | Акрилове |
| Стиль | Спорт |
| Тип | Спортивні |
| Тип індикації | Цифрові |
| Форма корпусу | Квадратні |
| Функції | Число місяця; День тижня; Будильник; Секундомір; Календар; Місяць |